Петел.мк

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

7FDC41B7-32FB-44E8-B763-F91DC19E54C1
Нов оглас

IMT 509 Kultivator

IMT 509 Kultivator Freza, Plug, Prikolka, Tegovi. 070472910

1,300ден
inbound5024148107603598544

se prodavaat 19 kozi i 19 jarinja.. site zaedno

se prodavaat 19 kozi i 19 jarinja.. site zaedno 075697679

inbound2838272077857102832

Kokoški

Baram nekoj da ponudi kokoski nesilki od drzavnite,po moznost beli samo koj e od Kumanovo.

0ден
inbound8746891407293871698

Se prodavaat pilinja

Se prodavaat pilinja Se informirat site koi se zainteresirani mozete da pocnete so naracki na pilinja Dostava do site gradovi

30ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Se prodava vakumska sealka za pcenka 4 redna

Se prodava vakumska sealka za pcenka 4 reda  panonija vo odlicna sostojba

0ден
Screenshot_20230318_024906_Facebook

Шиење на волан

Шиење на волан за 1 час Повеќе инфо на 070332955

500ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Jarinja alpina

Jarinja alpina prodavam zenski alpina jarinja 070367309

3,000ден
received_724796072697738

Domasna zolta lozova rakija

Domasna zolta lozova rakija Се продава домашна жолта лозова ракија стара 3 години, складирана во буре од даб и багрем.

200ден
inbound7397398649940387825

Домашна ракија

Домашна ракија,лежана во дрвено буре,нова стаклена амбалажа 700мл Цена 200денари Повелете!

200денвкупна цена
inbound7659453750666578561

Se prodava oves vo Kumanovo

Se prodava oves vo Kumanovo 077 766 621 i 070 799 094

23ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Domašni jajca

Domašni jajca Se prodavaat organski domašni jajca, vo opština Novo selo, može i po kargo so vaša doplata, 075 257

13денвкупна цена
7F539863-6E26-46DE-935E-3FAC20E4D6D0

Detelina, Oves, Slama od jacmen

Detelina, Oves, Slama od jacmen 🍀🍀🍀 Detelina 200 Bali 🍀🍀🍀 🌾🌿 Oves 240 Bali 🌿🌾 🔅🔆 Slama 250 Bali 🔆🔅

1ден
kutre7

Bulllmastiff / Germanski ovcar mix zensko kucence

𝟑 𝐦𝐞𝐬𝐞𝐜𝐧𝐨 𝐤𝐮𝐜𝐞𝐧𝐜𝐞 bara 𝐬𝐨𝐩𝐬𝐭𝐯𝐞𝐧𝐢𝐤 za simbolicna paricna nadoknada. Kucenceto e 17kg tesko a 48cm visoko do c tocka. Zenskoto

4,000ден 5,000ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Amrok

Amrok 071-591-855

1ден
FB_IMG_1677070821111

Jonwey renger 150cc

Jonwey renger 150cc 075407192

200денper year
received_593151362380324

Kosa za 506

Kosa za 506 075407192

250денper year
viber_image_2023-03-01_08-49-35-891

Купувам шипки за пластеник 8 метарски

Купувам шипки за пластеник 8 метарски во околина на село Сливово. Потребна ми е и достава. Може да ме контактирате

1ден
IMG-20c6388368a99d32ee899f9dafbf849c-V

Romanovski ovci

Romanovski ovci Prodavam romanovski ovci 5 zenski i 1 masko i 1 malo masko jagnje. Povekje informacii na 072-670-828

1ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Lozje

Davam na koristenje Lozje vo s. Palikura opstina Rosoman za informacii na tel. 071 264 595

20230222_115304

Kupuvam Niva/Plac vo Brodec ili okolina po razumna cena i podaleku od gradezna zona i vikendasi.

Kupuvam Niva/Plac vo Brodec ili okolina Kupuvam Niva/Plac vo Brodec Skopsko ili okolina po razumna cena i podaleku od gradezna

1ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Kupuvam Niva/Plac vo Brodec ili okolina

Kupuvam Niva/Plac Kupuvam Niva/Plac vo Brodec ili okolina po razumna cena i podaleku od gradezna zona i vikendasi. 078288890

1ден
34cd7954-4706-436e-aa09-f7db9e123a4d

Honda CR-V 2.0 benzin 150 ks 4X4 2011 godina neuvezen

Honda CR-V, perfektno socuvana, 2011 godina, kompletna servisna istorija vo Honda Makpetrol. Pogon 4×4, motor benzin 2.0 150 ks, 239.000

11,500ден
3-1

СЕ ПРОДАВА ПЧЕНКА, УВРЕЌЕНА, ВЛАЖНОСТ 14,5 – ПРИЛЕП

Се продава пченка околу 8 тони, увреќена со 14, 5 % влага

18ден
273621C1-FAA5-4DB5-9D56-720E2DEA914E

Se prodava Turski kangal

Se prodava Turski kangal Se prodava Turski kangal 3 машки и 2 женски кутриња Инфо на: 070/372-960

FDEED84F-A596-4BA9-B1C9-DDCCF1FCEAE1

Turski kangal

Turski kangal Se prodava turski kangal 3 maski i 2 zenski kutrinja info 070/372-960

viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

50 вреќи ЈАЧМЕН

50 вреќи ЈАЧМЕН Продавам 50 вреќи јачмен.

18ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Seno

Seno Se prodava luvadsko seno okolu 190 bali

180денвкупна цена
viber_image_2023-02-15_09-01-42-654

Priroden med

Priroden med – Pcelarstvo Naumoski Povelete na priroden med 070252558 Zakazete si degustacija i probajte go ovoj prekrasen priroden med

700ден
viber_image_2023-02-13_13-52-55-347

Prodavam 100% priroden med

Prodavam 100% priroden med. Pcelarnikot se naogja vo najcistata ekoloska oblast Gorna Debrca – s. Sliivovo kade vo radius od

700ден
inbound1553941255888403493

Se prodava domasna rakija ima Bela I Zolta 075 958 037 kavadarci

Se prodava domasna rakija Se prodava rakija ima Bela I Zoltan 075 958 037. Kavadarci

140ден
A61049E8-BCC3-444D-A4CC-7E7444295B82

Se prodava ili se menuva bmw 530 xd so pcenka zrno

Se prodava ili se menuva bmw 530 xd so pcenka zrno

1ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330
D3B3675D-BB13-416A-AFCD-0E64402C8D48

BMW 530 xd

BMW 530 xd Se prodava ili se menuva so pcenka 070390447

viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Kovacki Alati , Skari i Vrsnici

Kovacki Alati , Skari i Vrsnici Skari i Vrsnici,  Satari, Sekiri, Sorovi i drugo 070248115  

1,000ден 2,800ден
13

ПРАЗНИЧНА ПОНУДА ВО АГРОВИН

ПРАЗНИЧНА ПОНУДА ВО АГРОВИН ГОЛЕМА АКЦИЈА СО ОГРОМНИ ПОПУСТИ НА НАД 30 ПРОИЗВОДИ Од 15.12.2022 – 15.02.2023 или до потрошување

0ден
3

ПРАЗНИЧНА ПОНУДА ВО АГРОВИН

ПРАЗНИЧНА ПОНУДА ВО АГРОВИН ГОЛЕМА АКЦИЈА СО ОГРОМНИ ПОПУСТИ НА НАД 30 ПРОИЗВОДИ Од 15.12.2022 – 15.02.2023 или до потрошување

0ден
inbound6974210718423354907

Атомизер 500л

Атомизер 500л Малку користен со Comet троклипна пумпа. Лесно се прави и носен и влечен. 078/345-120

66,000ден
inbound5509328362194440864

Se prodava seno

Se prodava seno Senoto e godinasno Vogani (Krivogastani)tel.071988039

130ден
cca52b46-3941-48d0-9679-031411f520c3

Aparat za secenje suvomesnati I mlecni proizvodi

Aparat za secenje suvomesnati I mlecni proizvodi Bosch Solitaire Profesionalen aparat za secenje suvomesnati I mlecni proizvodi.Nov I neupotrebuvan. 075496206

12,000ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Ракија

Ракија Се продава жолта ракија стара две години,стое во дабово буре.Цена 140 ден 1л.Имам и жолта и бела 2022 реколта

110ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Лозова Ракија

Лозова Ракија Се продава Лозова Ракија 3 годишна бела и жолта за поголеми количини цената е друга +38971251292

150ден
69EBB315-8938-495A-ACCA-62DFD5AA558D

Домашно димено месо на дрва

Домашно димено месо на дрва Здраво на сите! Продавам месни производи од домашно потекло, во кои има само морска јодирана

650ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Se prodava koza (sjarna)

Se prodava koza Kozata dava do 3 lit. mleko i e na treto jarenje. 079 324 190

5,000ден
Screenshot_20230202-125815_Maps

Имот во с.Росоман

Имот во с.Росоман Продавам дворно место со две стари куќи.шупи и др.објекти од 2000м2 и нива во продолжеток на дворот

agrose-1

Нивски прскалки и атомизери Agrose ( Турција) нов увоз, 2 години гаранција!

Нивски прскалки и атомизери Agrose ( Турција) нов увоз, 2 години гаранција! Врвен бренд, ниски цени и висок квалитет. Повелете

41,800денвкупна цена
inbound56751011

Se prodava SRPSKI GALITION I ROVOCID

Se prodava naj kvalitetan SRPSKI GALITION I ROVOCID spas za vase leje i bašće od raćci konjošip gliste i drugi.

500ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Pchenka

Pchenka Pchenka uvrekena,40t,18denari,Kochansko 071207661

18ден
Screenshot_20221211_093824

Ладно цедено масло

Ладно цедено масло ЛАДНО ЦЕДЕНО ДОМАШНО СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 078314969

150ден
FB_IMG_1674414555340

Sememenski kompir agrija yelli babilon

Sememenski kompir agrija yelli babilon Се продава семенски компир АГРИЈА Џели Бабилон за втора 100 % реколта екстра квалитет. Количините

1000005389

Freza 506

Freza 506 Freza imt 506 071310789  

350ден
1000005428

Freza 506

Freza 506 Freza imt 506 071310789

350ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Junce

Junce okolu 300 kg 071244405

190ден
IMG_20230124_103238

Нива во Сојаклари

Нива во Сојаклари Се продава нива 4300м2 на влезот во Сoјаклари од страната на Отовица. Информации на 078-719-779

250денper sqft
inbound715051895797442989

Se prodava inventar za piljara

Se prodava inventar za piljara.Detalni informacii na 070205805.

0ден
inbound267431151152338485

Se prodavaat cevki za folija

Se prodavaat cevki za folija 3/4 30 parcinja i 2 najlona po 25 metri.070330175

IMG-77e09b8edc76ef3a8de6df1aabd5a16d-V

Р А К И Ј А

Р А К И Ј А Се продава домашна лозова ракија бела и жолта 071350282

150ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Domasna rakija

Domasna rakija Se prodava domasna prepecena slivova rakija od slivi dzagalki 53 stepeni i lozova rakija prepek 53 stepeni 071282262

viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Junicka

Junicka okolu 270 kg Bitola 071244405

195ден
inbound366281598594653053

Se prodava

Se prodava inventar za piljara.Detalni informacii na tel.070205805.

0ден
inbound646281185187722469

cevki 3/4 30

cevki 3/4 30 Se prodavaat cevki 3/4 30 parcinja i 2 najlona po25 metra.070330175.

36698cba-c644-472f-a46a-bb9f007866f6

Honda Accord 2.4 201 ks benzin+plin, 2009 godina, neuvezen

Honda Accord 2.4 201 ks benzin Prodavam odlicno socuvana Honda Accord, 2.4, 201 ks, 2009 godina, benzin+plin, 196.000 km, neuvezena,

12,500ден
2d4d14ea-0368-4957-9f94-cbd4c6bb07c5

Honda Accord 2014 god. 2.0 benzin, automatik, 122.000 km

Honda Accord Prodavam perfektno socuvana Honda Accord, 2.0 156 ks, automatik so sport mod i F1 menuvanje brzini, proizvedena 2014

14,500ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Malinois,belgiski ovcar so chip i pasos 071591062

Malinois,belgiski ovcar so chip i pasos 071591062 071591062

123ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Пелети

Пелети за греење 15кг вреќа. Телефонски број: 070 239 477 078 405 097  

370ден 371ден
вкупна цена
inbound6298388216152178386

Imt Se prodava

Imt Se prodava Imt 339 1997 godina ima skbrakajna moze da se prevede 070734514

0ден
925

Продавам млин

Продавам млин за сточна храна,пилевина,маслинки….со подесување од 0.5 до5  мм гранулација.Амерички лабараториски млин. Тел. 076636420

15,000ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Pilinja

Pilinja Amrok Mix nesilki 078354596

70ден
inbound5366701098115864303

Se prodavaat Pajki i Tele

Se prodavaat Pajki i Tele SE PRODAVAT PAJKI (NEMI) EXTRA KVALITET I SUPER CENA ZA PODETALNI INFORMACII NA TEL. BROJ

viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Kokoški

Kokoški Se prodavaat 070 259 868

viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Vino i Rakija

Vino i Rakija Prodavam sortno vino i rakija Temjanika 150 Rizling 100 Traminec 100 Vranec 100 Roze 80 Rakija zolta

100ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Domasna rakija

Domasna rakija Domasna lozova zolta i bela rakija tri godisna ima i prepek 072 247 038

inbound128128593243789791

Се продаваат Патки (Неми)

Се продаваат Пајки (неми) екстра квалитет за чување и за божиќните празници за повеќе информации на телефонскиот број 070 758

Semenski-kompir-Everest

Semenski kompir EVEREST

Semenski kompir EVEREST ЕВЕРЕСТ е исклучително високоприносна сорта на трпезни компири со големи клубени. Има овална форма на клубени со

viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

SE PRODAVAAT PATKI

SE PRODAVAAT PATKI Se prodavat patki (nemi) extra kvalitet za čuvanje ili za boziknite praznici, za poveke informacii na telefonskiot

IMG_20221104_065635

женско кане корсо

Поради заминување во странство продавам женско кане корсо 071372098

02eb3cfb-fc99-4d90-9f19-0b5241978685

cisterni za voda

cisterni za voda Se Prodavaat Dve Cisterni Za Voda  Povekje Info Na 071290709 stojce

1,000денвкупна цена
280717032_800660017965804_8991457877808663462_n

СЕ ПРОДАВА МЕТАЛНА БАРАКА/ТРАФИКА ЗА РАЗНИ ДЕЈНОСТИ

СЕ ПРОДАВА МЕТАЛНА БАРАКА/ТРАФИКА ЗА РАЗНИ ДЕЈНОСТИ Се продава метална барака, 2,60 * 2,60 м. Може да се користи за

1ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Се продават 2 калибратори за корнишон

Се продават 2 калибратора ѕа корнишон, калибража 2-5, 3-6, 5-8, 6-9, 9-12 цм цена за 1  2500 ЕУРа, цена за

20221119_164625

Prasinja od 20 do 25kg skopje 078477367

Prasinja od 20 do 25kg skopje 078477367

200ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Se prodavaat prasinja 20-25kg skopje

Se prodavaat prasinja 20-25kg skopje 078477367

200ден
20221210_081433

Kosteni

Kosteni Prodavam kosteni za poracki pogolemi kolicini nad 50kg. Kostenite se Pareshki-Debarsko. Zainteresiranite javete se na 076612084, cenata ne e

80ден
344352

Ладно цедено сончогледово масло

Ладно цедено сончогледово масло 078314969

150ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Med . Мед

Med . Мед Чист пчелин мед со одличен квалитет и извонреден вкус. Имаме околу еден тон. Имаме и цена на

500ден
inbound3312276051839781315

Lozova rakija

Lozova rakija Se prodava domasna lozova rakija sveti nikole moze i dostava po kargo

200ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Продавам Боров Катран- лек за бронхит

Боров Катран Se prodava BOROV KATRAN mnogu efikasen za lecenje vospaluvanje na belite drobovi bronhotis napraven na cisto priroden nacin

500ден
inbound5663793014020808404

Se prodavat Pajki

Se prodavat Pajki Se prodaavat Pajki i Patori za poveke inf da telefonskiot broj +389 70 758 916. Pajkite se

inbound3765909599952845697

Se prodava zensko tele staro 7 meseci 250 den/kg vo Krivogastani 075321149 Trajce

Se prodava zensko tele staro 7 meseci 250 den/kg vo Krivogastani 075321149 Trajce

250ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Се продаваат кози

Се продаваат кози

IMG_20220816_203625

Seme paprike

Seme paprike ajvaruše vrhunskog kvaliteta i prinosa. Seme je proizvod pazljive selekcije koja traje već 30 godina. Paprika daje prinos

50ден
Facebook_creation_613742-1

Se prodava petli

Se prodava petli 078442736

1ден
received_621750476361635-1

Se prodava zensko tele

Se prodava zensko tele staro 7 meseci tezina od 150 do 200 kg cena 250 den/kg lokacija krivogastani Info na

250ден
received_621750476361635

Se prodava zensko tele

Se prodava zensko tele staro 7 meseci tezina od 150-200 kilogrami cena 250 denara kg info na telefon 075-321-149 lokacija

250ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Домашна ракија

Продавам богданска лозова домашна ракија.(хамбург).

received_554682616032061

Домашна лозова ракија – Domashna lozova rakija

Домашна лозова ракија од Неготино праќам и по карго. Загарантиран квалитет 071344895

140денвкупна цена
inbound7312018605235376034

Kvalitetna žolta rakija

Kvalitetna žolta rakija Se prodava rakija. Proizvedena za sopstveni potrebi. Tel. 077 576 085 Toni

200ден
IMG_20211214_151241_519

Se prodava traktor Buhrer

Se prodava traktor buhrer standard mdf 4/10 078402184

received_844043190082266

Jарец Алпина

Jарец Алпина Се продава jарец, алпина, ваксиниран. Локациjа Куманово Информоциjа на телефон: 078617090

IMG_20221204_091417

Se prodava cukan prc

Se prodava cukan prc Prc cukan dve godisen tel za kontakt 078-419-038

9,000ден
inbound8450799427138182624

Se prodava prc

Se prodava prc Se prodava cukan prc 2 godini

150ден
B44C657A-3247-48D7-AF93-C6A6D770D212

ХАМБУРШКА СЛАНИНА

ХАМБУРШКА СЛАНИНА  Најздрава варијанта за јадење е кога е подготвено на дрва, без масло и без адитиви – односно издимено

600ден
inbound7767196404942721971

Atomizer 550l

Atomizer 550l Продавам многу малку користен грчки влечен атомизер од 550л со можност да биде и носен.Со триклипна пумпа Comet

1,250ден
inbound3971804560901727414

Дробилка за гранки со контејнер

Дробилка за гранки со контејнер ГоТехник Дооел произведува и нуди приклучни машини – дробилка за гранки со контејнер. Мобилна приклучна

20221110_125731
rakija

Се продава домашна лозова ракија Бела и Жолта

Се продава домашна лозова ракија Бела и Жолта

150ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Продавам вино од сортата на грозје ВРАНЕЦ

Продавам домашно вино од сортата  на грозје вранец. Пакувано во шишиња од 2 и 5 литри. Цената е по литар.

80денвкупна цена
20221109_124459

Продава инкубатор

инкубатор Продавам инкубатор клео 5 хл со капацитет од 82 кокошкини јајца. А има и улошки и за јајца од

20220601_205358-1

Se prodava domasna lozova rakija bela i zolta moze na malo i golemo 070272125

Se prodava domasna lozova rakija bela i zolta moze na malo i golemo 070272125

150ден
20220601_205358

Se prodava domasna lozova rakija zolta i bela moze na malo i golemo

Se prodava domasna lozova rakija zolta i bela moze na malo i golemo 070272125

150ден
6e7fb908-762b-4975-ae90-50f1a1822473

Се продава прскалка морава

прскалка морава се продава прскалка морава од 100 л. Инфо на 075 55 96 55  

received_261477021409782

Се продава приколка за трактор,не кипа

Се продава приколка за трактор,не кипа Приколка за трактор,се наога во с.Росоман 075 559655

viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Prodavam kvalitetna rakija na malo i golemo cena po dogovor informacii vo inbox

Prodavam kvalitetna rakija Prodavam kvalitetna rakija na malo i golemo cena po dogovor informacii vo inbox 071420776

150ден
inbound4446534389491007960

Se prodavat ili zamena za kokoski

Se prodavat ili zamena za kokoski Se prodavat za site toptan extra cena ima i matici so mali.podiganje na lice

700ден
IMG-1b0cad9da93d9b54e1e83716e1539a6c-V

Се продава

Се продава 072308149

30,000ден
inbound3032099188472679453

Se prodavaat trobrazni niskoklinesti plugovi.

Se prodavaat trobrazni niskoklinesti plugovi. 072308149

30,000ден
FB_IMG_1669749382857

Info na 070323078

Info na 070323078

20221002_094241

Jacmen Јачмен

Jacmen – Se prodava jacmen rekolta 2022 kolicina okolu 10 toni jacmenot e cist i krupen Telefon 071587284

19ден
20221023_082711

Pcenica пченица

Pcenica  – Se prodava pcenica zetva 2022godina Kolicina okolu 20 toni Bitola Telefon 071587284

1ден
-цена

ДОМАШНО ДИМЕНО МЕСО НА ДРВА

ДИМЕНО МЕСО НА ДРВА Чест и задоволство ни е да Ви ги претставиме нашите производи, кои активно ги нудиме ширум

650ден
2972594A-1186-40AE-98FE-F70D7EA283E2
inbound6236295505712356880

Crven piper

Crven piper Za pogolema kolicina cena po dogovor.moze da se prati i po kargo.

400ден
20221128_153803

Betonski stolbovi

Betonski stolbovi Na parce po 110 na golemo po 100 denara

110ден
inbound3881726946297738193

Italian gold 4 meseci

Italian gold 4 meseci

400ден
IMG_20221119_144106

Domasno vino rekolta 2022

R

80ден
inbound3494302302292423724

Domasno Vino od Kapini i Visnovka

Vino od Kapini Prodavame Vkusno, Domasno Vino od Kapini – 350 den. Vo stakleno sise od 0.75l. i Domasna Visnovka

350.40ден
inbound1471607487817001830

Се продава Ној

Се продава Ној мажјак цена по договор

20221121_152924

Prasinja

Prasinja 24-30 kg 170 den Prasinja 40-50kg 160 den

170ден
inbound8764748496019972469

Домашни јајца една табла

Домашни јајца, една табла 390ден.

390ден
16695673008001531706873249195158
8E15273C-5A1A-44B0-A169-4D407DBB8F34

Brahma black

Brahma black Se prodavat brahma kokoski brahma crna 2+1 vozrasni brahma light petel pilinja 3-4 meseci 3 se crni 3

viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Продажба на домашни јајца и препелици

Продажба на домашни јајца и препелици Кој пробал домашно јајце си знае што е добро и вкусно 🥚🐣🐥🐤. Не е

13ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Половни цевки

Продавам половни цевки должина 5метри широчина дваипол цола

2ден
img_4_1669400895887

Se prodavàat cisteni OREVI I LESNICI. Теl.za kontakt 072214129

Se prodavàat cisteni OREVI I LESNICI. Теl.za kontakt 072214129

550ден
inbound8592616931729291185
received_915829702737926

se prodava zelka 50 do 60 tona. golemina od 4 do 6kg

se prodava zelka 50 do 60 tona. golemina od 4 do 6kg zelka

E37E817B-3155-4D3F-A3CF-D0CAD59F801C

PCENKA

PCENKA Se prodava pcenka 200 toni. Cena po dogovor.

inbound4923316422421617070

Застава

Застава Се продава Застава Пикап бензин 2000 година сменети јабучици, зглобови, летва и 4 нови гуми. Цена 1000 евра Контакт

60,000ден
received_905770424139661

Kosten demir hisarski

Kosten Cena 80 kilo za pogolema kolicina druga Cena prakam I po kargo

80ден
68607575_10157405110961894_3558042081572159488_n

Се изнајмуваат безбедносни бариери за настани

Се изнајмуваат безбедносни бариери за настани  

180ден 310ден
517ArLw0BAL._AC_SX569_

Безбедносни столпчиња за одредување траса или оградување на простор за канцеларии, банки или настани.

Безбедносни столпчиња Контролни безбедносни столбови за спроведување и обележување простор со подвижна лента од 2 метри Моментално поседуваме само со

2,200ден 2,500ден
IMG-840b62fe909342277c0e4e33eb1b01ac-V

Овошни садници

Овошни садници

11,111денвкупна цена
Screenshot_20221120_155106_com.instagram.android

Med

Med od selo malo ilino…. demir hisarsko…od planinski cist predel ikinska planina

600ден
IMG_20221108_192901

Pravosmukalka

Se prodava pravosmukalka 1800W Cena 2500 den

2,500ден
IMG_20221108_134838

Brana

Se prodava Brana Cena 2500 den Mob. 076-684-780

12,000ден
20221119_1123500

Petli

Dva mladi petli sega raspeani.Moze i zamena za eden Amrok petel

1,600ден
inbound1712962909288504787

Svinja

Svinja Se prodava edno, po vas izbor okolu 150 kg

180ден 181ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Trokrilna Brana

Se prodava trokrilna brana

12,000ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Pravosmukalka

Pravosmukalka 1800W

2,500ден
inbound6510276515238775362

Pcenka 7,5 tona, kocani

Se prodava pcenka 140 vreki, okolu 7,5 tona, Kocani 078309074 Sase

viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Nutela leshnik нутела лешник

Nutela leshnik нутела лешник Се продава нутела лешник од сортата тонда џентиле дела ланѓе. Не кршен лешник во лушпа 170мкд/кг.

170денвкупна цена
20221116_081005
IMG_20221113_144611_661

Prirodni racno izraboteni lekoviti sapuni za sekakvi kozni bolesti i nega na koza, protiv opaganje na kosa.

Prirodni racno izraboteni lekoviti sapuni Sapunite se napraveni od : SMREKA F’STAK GLINA SULFUR POLZAVI MAGARESKO MLEKO KOZJO MLEKO CIMET

200ден
1408B635-91B1-49FE-A9D3-D93FD3D650CB

zmaj 141

zmaj 141 se prodava zmaj 141 vo ispravna sostojba  

1ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Renault 19

Renault 19 1.8 benzin/plin registrana.    br. Kont. 078420570

24,000ден 30,000ден
F7CF96B8-7689-4847-A1A0-FA194C0E161A

kamion mercedes 508

se prodava mercedes 508

3,800ден
SVINJSKA-MAST-1

свинска маст

свинска маст се продава свинска маст

80денвкупна цена
SVINJSKA-MAST

свинска маст

Свинска маст +389 784 835 20

80денвкупна цена
10054

Опинци гумени

Опинци гумени Гумени опинци од марката Тигар -Србија ,Изработени од високо квалитетна гума,каландиран ѓон и памучна постава. Ги имаме сите

500,490ден
inbound7931499979863789047

bmw 525.d 2004.god dve isti

bmw 525.d 2004.god Dve isti edno se prodava po izbor moze zamena so stoka

4,600денвкупна цена
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Guskina mast ( loj od guska )

Guskina mast ( loj od guska ) 070514320

700ден
IMG_20220814_102952

Gumeni traki lenti

Gumeni traki lenti 500denari metro 65 sm sirina mazni 80sm sirina so rebro

500ден
inbound535338508169205669

Prodavam lesnici

Prodavam lesnici

130ден
0875F48D-311F-4144-92CB-1A829100E246

prodavam kamion 508

prodavam kamion kamion 407 so motor 508 se vozi so b kategoria moze zamena so kravi telinja kamionot e vo

2,500ден
20221112_104458

Ореви лешници

Ореви лешници Се продаваат некршени ореви и лешници. Цена по договор. Тел.072 245 223 Кичево.

0ден
Sold Outviber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Prasinja

Prasinja 28-35kg

170ден
7D3F3F1A-58C5-44E8-BB97-008E951495B6

Se prodava zelka cena po dogovor

Se prodava zelka cena po dogovor 078/377-323

0ден
ECAF0AAB-5BC6-48EB-AB5A-68D925169B3E

Se prodava

Se prodava Mk

0ден
AMATI

Xибридни семиња 2022-2023

Xибридни семиња Нудиме голем асортиман на хибридни семиња од најеминентните компании во светот.

inbound3682717003554735045

Se prodavat STIHL MS 290 original germanska

Se prodavat STIHL MS 290 Se prodavat STIHL MS 290 original germanska cena 350 € pilata nema nisto smeneto ne

21,500ден
inbound4068460215277676961

Se prodava motorna prskalka 100 litarska malku koristena vo odlicna sostojba so skros nov karburator Cena. 10.000 den Tel. 071367781

motorna prskalka Se prodava motorna prskalka 100 litarska malku koristena vo odlicna sostojba so skros nov karburator Cena. 10.000 den

10денвкупна цена
IMG-f579787d8ee96559a3b3c0d14bf7ef97-V

Алки за вашите миленици со име и број

Алки за вашите миленици со име и број.Порачки само на вибер

100ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Аквариумска Кварцна песок

Аквариумска Кварцна песок Се продава аквариумска Кварцна песок. Достапна во две гранулации 50 денари – 0.3-0.8mm – 1-2mm

50ден
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Sadnici za parkovi

Sadnici za parkovi Sadnici breza,javor,cempres,lipa,jasen,sofora,albicija,katalpa….

200ден 400ден
per day
inbound2244825586741080024

Prodavam motorna pila STIHl ms 290

Prodavam motorna pila STIHl ms 290 Se prodava STIHL MS 290 original germanska cena 380€ pilata je se original na

380ден
inbound1190061682450499804

Jabolka pink lady

Jabolka pink lady

30денвкупна цена
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Prodavam slama ecenova

Prodavam slama Slamata se naoga vo selo saramzalino opstina lozovo 072665777

60ден
IMG_20221111_143821

Prodavam solaren kontroler za polnenje na akumulatori 20 amperi, i prodavam generator na elektricna energija so reduktor za ekstremno Mali vrtezi 30 wati moze da se kombiniraat. Kontrolerot 800den Generator 1700 den

Prodavam solaren kontroler za polnenje na akumulatori 20 amperi, i prodavam generator na elektricna energija so reduktor za ekstremno Mali

2,400денвкупна цена
166808907339076550507608588139

Samsung A5

Samsung A5

3,000ден
70200_70891

Тигар висока работничка чима

Висока работничка чизма ,со висок квалитет од брендот на ТИГАР-Србија 100% памук Ѓон каландиран. Ги имаме сите броеви и големини

1,350ден
Mineli

Акциски цени на ножици за режење од италијанските брендови МИНЕЛИ И ЗАНОН

Италијански Ножици за режење по АКЦИСКИ ЦЕНИ на 12 рати без камата!     .

300денвкупна цена
inbound853375901707578481

Se prodava bela i zolta lozova rakija 200 denari litar

Se prodava bela i zolta lozova rakija 200 denari litar . .

200денвкупна цена
IMG-0425e916e3190693c1b00b5d9dfb40ba-V

Sandaci za pceli

Sandaci za pceli Izrabotka na sandaci za pceli, Lanstrug i Dadamblat, cena za komplet – 2.800 denari Lokacija: Berovo Info:

2.80ден
IMG_20221109_161417

Se prodava garaza povolno i hitno po evtina cena

Se prodava garaza

0денper day
20220522_100709

Се продава ракија

Се продава ракија стара 3год Кабина за 539 Магарица со количка

IMG_20221004_091319

Svezi jajca od prepelici

Svezi jajca od prepelici za konzumiranje, vedenje

7ден

Koмпир

Koмпир Компир агрија прва година.

35ден
viber_image_2022-11-08_12-18-19-753

Prodavam plugce kako novo

Prodavam plugce kako novo vo super sostojba e e 072665777

400денper year
viber_image_2022-10-14_14-09-46-330

Krava za meso

Krava za meso

120ден
received_3370526186601223

Prodavam zelka na golemo i na malo , cena po dogovor

Prodavam zelka na golemo i na malo , cena po dogovor

15ден
IMG-9e1b631ddbdd9d9eda9e08263b4a090f-V

1529 mercedes top sostojba

1529 mercedes top sostojba

1ден 2ден
Screenshot_20220922_2014032

Kumbe

Kumbe

8,000ден