Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

0-02-05-ddbc32cbf936227a42b50a88bbd89fcf03b954d0ae540845f7032fd7e02716e6_16561fdd1321c968
401691764_317679114545721_3139152239054374128_n
919945-ODES-1000-MUD-PRO-L-3
920643-ODES-MAX-1000L-13
920634-ODES-MAX-850L-6
0-02-05-ddbc32cbf936227a42b50a88bbd89fcf03b954d0ae540845f7032fd7e02716e6_16561fdd1321c968
401691764_317679114545721_3139152239054374128_n
919945-ODES-1000-MUD-PRO-L-3
920643-ODES-MAX-1000L-13
920634-ODES-MAX-850L-6

ATV ODES VOZILO ZA SITE TERENI

Четирицикли од америчкиот бренд ODES, моќни повеќенаменски возила за сите терени, корисни од изгрејсонце до зајдисонце

Понуда единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ!

Четирициклите се возила, првенствено дизајнирани за забава, активна рекреација и авантура на сите терени. Луѓето брзо го препознаваат нивниот повеќенаменски потенцијал и можноста да се движат низ помалку достапни терени. Со тоа, тие за кратко време стануваат популарни возила за лов и за најразлични употреби во земјоделието. Сега овие моќни возила може да се видат на сите видови фарми, ранчови, земјоделски површини, овоштарници, шуми, расадници итн.

Возилата за сите терени од америчкиот бренд ODES и модерните линии PATHCROSS и MUD PRO, се висококвалитетни, повеќенаменски, удобни и моќни возила кои со својот спортски и агресивен изглед покрај возбудливата авантура и забава на сите терени, истотака се и многу корисни машини кои секојдневната работа на полињата ја прават лесна, ефиктивна и удобна.

Во понудата од НАЈК ПРОМ ДООЕЛ, овластен и единствен увозник на ODES во Нашата држава, ќе најдете најразлични модели од линиите PATHCROSS и MUD PRO со избор од најразлична додатна опрема и додатоци за сите намени.

Возилата ODES се со 2 години гаранција и целосна подршка во и вон гарантен рок во Нашиот високо опремен овластен сервис за сите застапувани брендови.

ODES возилата се преполни со моќ, удобност, способност која произлегува од:

 • V-TWIN моторите со два цилиндра,
 • Delphi вбризгување,
 • автоматска трансмисија CVTech,
 • серво волан EPS,
 • сопирачки на хидраулични дискови
 • масивни гуми со алуминиумски бандажи
 • независна суспензија со електронско заклучување
 • силната шасија
 • отпорни маски, силни метални браници
 • удобност и подршка на возачот и сопатникот со висококвалитетни седишта и широк потпирач со практични рачки
 • опрема за влечење/витло и влечна кука со приклучок за струја
 • и стотици додатоци и опрема за најразлични намени кои ќе Ви помогнат да завршите повеќе и побрзо од изгрејсонце до зајдисонце.

Бесплатна достава низ цела Македонија ❗

За подетални информации, тимот на НАЈК ПРОМ ДООЕЛ Ви стои на располагање!

НАЈК ПРОМ с. Дабиле – Струмица
📞 072 261 251 , 075 256 468 , 075 468 397 , 075 468 450
034 523 513
НАЈК ПРОМ с. Горно Оризари – Битола

📞 075 212 768 , 075 212 764

НАЈК ПРОМ ДООЕЛ е компанија која успешно работи безмалку 20 години на Нашиот пазар и професионално се занимаваме со трговија на големо и мало со продажба на трактори, земјоделзка механизација, градежна механизација, мотоцикли, четирицикли и другo. 

Генерални и директни увозници сме на повеќе познати и реномирани брендови како LOVOL, POLARIS, ODES, LINHAI, OKAY Economic, AGROKUN и други.

Поседуваме високо опремени и квалификувани сервиси во Струмица и Битола со кој вршиме овластено сервисирање на сите брендови во и вон гарантен рок, редовни сервиси, целосна подршка на терен со голем возен парк и квалификуван кадар да одговори на сите потреби во најкраток можен рок. 

Главна цел на целиот тим во НАЈК ПРОМ е давање на квалитетни производи и услуги кои одговараат на сите нормативни барања со што секогаш се грижиме за долготрајна и квалитетна соработка со Нашите ценети клиенти.