Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Нов оглас

Полика За Крави

Полика За Крави Poilki Za Kravi 075478991

1,000 ден
Details

БИОТРЕС – БИОХУМУС Високо квалитетно природно органско ѓубриво БИОТРЕС добиено со преработка на арско ѓубре од страна на калифорниски црвени црви.

БИОТРЕС – БИОХУМУС НОВО! НОВО! Почитувани пријатели Ви го нудиме надоброто од природата! БИОХУМУС – Високо квалитетно природно органско ѓубриво

100 ден
Details

Toyota Auris, neuvezen, 1.6 benzin, 2019 godina, pod garancija do 2025

Toyota Auris, neuvezen, 1.6 benzin, 2019 godina, pod garancija do 2025 Odlicno socuvan Toyota Auris 1.6 benzin so 132 ks.

820,000 ден
Details

Moleri

Moleri За нас почитувани бојадисувањето е уметност. Професионалномолеро-фарбарскиуслуги,глетување,абриб.Чистење по завршување на бојадисување. Ако барате одлично бојадисување на ентериер, со беспрекорно

ден
Details

Prodavam bik

Prodavam bik 075835528

144,000 ден
Details

РАКИЈА

РАКИЈА ПРОДАВАМ: ДОМАШНА ЛОЗОВА РАКИЈА (ДВЕ ДЕСТИЛАЦИИ-ПРЕПЕЧЕНИЦА) 40% АЛК/ВОЛ. ЦЕНА 300 ДЕНАРИ ЛИТАР. ДОМАШНО УЗО (МАСТИКА) 40% АЛК/ВОЛ. ЦЕНА 350

300 ден
Details

Niva, nasad od kalinki

Niva, nasad od kalinki Se prodava niva, nasad od kalinki (6ta godina) vo Pirava, Valandovo, na mesto vikano Tribiniche so

Details

se prodava slama

se prodava slama se prodava jacmenova i pcenicna slama 078442613

50 ден
Details

Издавам дел од куќа

Издавам дел од куќа, 4 простории со веце, купатило и двор во населба Маџари. Цена 5000 денари месечно Задолжително две

5,000 ден
Details