Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

13
14
15
16
17
18
19
20
22
24
13
14
15
16
17
18
19
20
22
24
ден
🎁🎅ПРАЗНИЧНА ПОНУДА ВО АГРОВИН🎅🎁
💰ГОЛЕМА АКЦИЈА СО ОГРОМНИ ПОПУСТИ НА НАД 30 ПРОИЗВОДИ💰
⌛️Од 15.12.2022 – 15.02.2023 или до потрошување на залихите⌛️
👇НА СЕКОЈА СЛИКА ИМА ЦЕНА СО ПРАЗНИЧЕН ПОПУСТ👇
📣Побрзајте и одберете го производот што Ви е потребен
Повелете во салонот на Агровин во Виница
📞 033/362-234, 075/388-899, 078/416-779