Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

inbound7767196404942721971
1,250 ден

Atomizer 550l

Продавам многу малку користен грчки влечен атомизер од 550л со можност да биде и носен.Со триклипна пумпа Comet и редуктор.Плус можност со команди крај седиштето.