Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

VRSIME OTKUP NA STARO OTPADNO ZELEZO

VRSIME OTKUP NA STARO OTPADNO ZELEZO 075-288-328 OTKUP NA STARO ZELEZO BAKAR MESING ALUMIN AKOMULATORI OTKUP NA PERALNI BOLJERI SPORETI

14 ден
Details

ATOMIZER AGRON SSV-350 SO DALECINSKA KOMANDA / VENTILATOR Ф900

ATOMIZER AGRON SSV-350 со вентилатор и далечинска команда, од добро познатиот и реномиран србски бренд АГРОН ↘ Технички спецификации за компиросеалка:

Details

Расад за тутун

Расад за тутун Се продава расад за тутун 300м2 во атарот на село Добрушево. Тутунот е прва лига. Цена по

ден
Details

Kolci za patligjan

Kolci za patligjan sirina 4 cm visina 1m cena zavisi od kolicinata

ден
Details

PRSKALKA AGRON AP-440L / 8m RAM / POLSKA PUMPA

AGRON AP-440L↘ Прскалка AP-440 од добро познатиот и реномиран србски бренд АГРОН ↘ Технички спецификации за компиросеалка: Капацитет на буре: 440L Должина

Details

ДОМАШНИ ЈАЈЦА

ДОМАШНИ ЈАЈЦА Домашни 10 ден.јајце само за Крива Паланка и околината. 079260984

10 ден
Details

Изработка на скара на жар со механизам на ротација

Изработка на скара на жар со механизам на ротација – двострана решетка со механизам на ротација – подесување на неколку

4,300 ден
Details

Ќерамиди

Ќерамиди Кикинда 380 неотпакувани гитарки половни цена за гитарки 11ден за ќерамиди 33ден цената нее фиксна превозот е ваш! 075

33 ден 55 ден
Details

Се продава скара на жар со механизам на ротирање и можност за подесување

Се продава скара на жар со механизам на ротирање и можност за подесување димензии ( 35x50x45cm) Изработуваме и по ваши

4,300 ден
Details

Продавање на зајци

Продавање на зајци Се продаваат зајци. 1зајак:400ден 075525258

400 денвкупна цена
Details