Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Домашна ракија

Продавам богданска лозова домашна ракија.(хамбург).

Details

Домашна лозова ракија

Домашна лозова ракија праќам и по карго. Загарантиран квалитет. две години стара 071344895

150 ден
Details

Kvalitetna žolta rakija

Kvalitetna žolta rakija Se prodava rakija. Proizvedena za sopstveni potrebi. Tel. 077 576 085 Toni

200 ден
Details

Se prodava traktor Buhrer

Se prodava traktor buhrer standard mdf 4/10 078402184

Details

Jарец Алпина

Jарец Алпина Се продава jарец, алпина, ваксиниран. Локациjа Куманово Информоциjа на телефон: 078617090

Details

Se prodava cukan prc

Se prodava cukan prc Prc cukan dve godisen tel za kontakt 078-419-038

9,000 ден
Details

Se prodava prc

Se prodava prc Se prodava cukan prc 2 godini

150 ден
Details

ХАМБУРШКА СЛАНИНА

ХАМБУРШКА СЛАНИНА  Најздрава варијанта за јадење е кога е подготвено на дрва, без масло и без адитиви – односно издимено

600 ден
Details

Atomizer 550l

Atomizer 550l Продавам многу малку користен грчки влечен атомизер од 550л со можност да биде и носен.Со триклипна пумпа Comet

1,250 ден
Details

Дробилка за гранки со контејнер

Дробилка за гранки со контејнер ГоТехник Дооел произведува и нуди приклучни машини – дробилка за гранки со контејнер. Мобилна приклучна

Details