Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Се продаваат 3 јарци 078 513 626 Мирко с.бразда

Се продаваат 3 јарци Мирко с.бразда 078 513 626

Details

СЕ ПРОДАВА ПИШТОЛ

СЕ ПРОДАВА ПИШТОЛ Prodavam legalen pištol so dozvola marka “STAR” Španski kalibar 9 mm dolga devetka Luger. Puknat samo ednaš.

18 денвкупна цена
Details

Домашна ракија

Домашна ракија 075981402

Details

Кози

Кози Две кози и две јариња 075981402

Details

Се продава млад коњ

Се продава млад коњ Се продава млад, дресиран коњ. +389 75 981 402 +389 76 978 049  

Details

Миксер за тесто

Миксер за тесто 0 75 981 402  

Details

Prsteni

Prsteni Prsteni za kokoski: 16mm-plavi i portokalovi-15den 21mm-zeleni i portikalovi-25den 075 93 94 91

Details

Makita

Makita Продавам Макита во исправна состојба. Инфо од фотографиите 0179287472

3,700 ден
Details

Samsung TV

Samsung TV Продавам Телевизор samsung 37″ во исправна состојба. 0179287472

4,000 ден
Details

Казан за ракија

Казан за ракија Се продава казан за ракија 160 литри, рачно изработен од крушевски мајстори. Казанот е активно користен 10

Details