Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Piper

Piper Se prodava seme za piper sorta kapija za ajvar. Zeta 500 g limenka Postal 500 g limenka Slonovo uvo

ден
Details
Details

Se prodava vepar

Se prodava vepar Selo Bucinci 072238875

ден
Details

Prodavam elektricni gralki

Prodavam elektricni grealki 2 parcinja 076854467

3,000 ден
Details

prodavam kuka nova so 400 kvadrati dvor vo volkovo nova 2023— 078288310

prodavam kuka nova so 400 kvadrati dvor vo volkovo nova 2023— 078288310

75,000 денper year
Details

TRAKTORSKI FREZI SO KARDAN AGROKUN

TRAKTORSKI FREZI SO KARDAN AGROKUN  Тракторски фрези од добро познатиот и реномиран бренд AGROKUN    Фреза Агрокун 120см Фреза Агрокун

Details

MEHANICKI SEALKI ZA PCENKA SO DEPOZITOR ZA GUBRE AGROKUN

MEHANICKI SEALKI ZA PCENKA SO DEPOZITOR ZA GUBRE AGROKUN ↘ Дворедни , троредни и четириредни механички сеалки за пченка со

Details

Se prodava sporet nov mnogu malce koristen

Se prodava sporet Se prodava sporet nov mnogu malce koristen 071904244

2,500 ден
Details

TRAKTOR LOVOL 504 N – Moken, Kompakten, Siguren

ТРАКТОР LOVOL 504 N –  Мoќен, Компактен, Сигурен Единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ! Тракторот LOVOL 504 N е дизајниран за

Details

NEGOTINSKA RAKIJA

NEGOTINSKA RAKIJA Se prodava lozova Negotinska rakija stara 5 godini. 079366955

180 денвкупна цена
Details