Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Јариња

Јариња Крива Паланка Узем — Јаре жива мера 200 денари килограм — 078 750 460

200 ден
Details

Ракија

Ракија Се продава домашна лозова ракија . Загарантиран квалитет. Цена по договор 071344895

130 денвкупна цена
Details
Популарни огласи

Nasad so lesnik … лешник

Nasad so lesnik Se prodava niva so 5 godisni lesnici 1000 drvca, zemjisteto e 18dekari ima moznost za prosiruvanje na

Details

Ureduvanje na dvorovi i livadi

Ureduvanje na dvorovi i livadi Почитувани љубители на веселите дворчиња Ве известуваме дека вршиме #Професионално хортикултурно уредување и одржување на

денper year
Details

selski pilinja tri dena STARI

selski pilinja ovie pilinja se stari tri dena cena 100 denari za edno site kje gi dadam za 90 075381161

90 ден
Details

Се продаваат, за мотокултиватор ИМТ 506

Се продаваат, за мотокултиватор ИМТ 506 075227548

7,000 ден
Details

Se prodava kucence bishon staro 6 meseci so pedigre kontakt 072-243-918

Se prodava kucence bishon staro 6 meseci so pedigre kontakt 072-243-918

денper month
Details

Agregat za traktor 16kw

Agregat za traktor 16kw 071310080

123,000 ден
Details

Сетвоспремач

Сетвоспремач Kumanovo selo Recica kontakt 070 875176

700 ден
Details

Zlatibor Apartmani Špika

Zlatibor Apartmani Špika Позз за сите членови 😊👋 Издавам апартмани на Златибор🏡🏡, доколку барате сместување погледнете ја нашата понуда ⬇️⬇️

1,800 ден 3,000 ден
per day
Details