Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Se prodava domasna rakija ima Bela I Zolta 075 958 037 kavadarci

Se prodava domasna rakija Se prodava rakija ima Bela I Zoltan 075 958 037. Kavadarci 077900066

140 ден
Details

Se prodava ili se menuva bmw 530 xd so pcenka zrno

Se prodava ili se menuva bmw 530 xd so pcenka zrno 070390447  

ден
Details

Prodavam PCENKA uvrekjena

Prodavam PCENKA vo vreki suva so ekstra kvalitet . Imam 40 t. 075 606 480

Details

BMW 530 xd

BMW 530 xd Se prodava ili se menuva so pcenka 070390447

Details

Kovacki Alati , Skari i Vrsnici

Kovacki Alati , Skari i Vrsnici Skari i Vrsnici,  Satari, Sekiri, Sorovi i drugo 070248115  

1,000 ден 2,800 ден
Details

ПРАЗНИЧНА ПОНУДА ВО АГРОВИН

ПРАЗНИЧНА ПОНУДА ВО АГРОВИН ГОЛЕМА АКЦИЈА СО ОГРОМНИ ПОПУСТИ НА НАД 30 ПРОИЗВОДИ Од 15.12.2022 – 15.02.2023 или до потрошување

ден
Details

ПРАЗНИЧНА ПОНУДА ВО АГРОВИН

ПРАЗНИЧНА ПОНУДА ВО АГРОВИН ГОЛЕМА АКЦИЈА СО ОГРОМНИ ПОПУСТИ НА НАД 30 ПРОИЗВОДИ Од 15.12.2022 – 15.02.2023 или до потрошување

ден
Details

Атомизер 500л

Атомизер 500л Малку користен со Comet троклипна пумпа. Лесно се прави и носен и влечен. 078/345-120

66,000 ден
Details

Se prodava seno

Se prodava seno Senoto e godinasno Vogani (Krivogastani)tel.071988039

130 ден
Details

Aparat za secenje suvomesnati I mlecni proizvodi

Aparat za secenje suvomesnati I mlecni proizvodi Bosch Solitaire Profesionalen aparat za secenje suvomesnati I mlecni proizvodi.Nov I neupotrebuvan. 075496206

12,000 ден
Details