Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

TRAKTOR LOVOL 904

ТРАКТОР LOVOL 904  –  Моќен, Современ, Ефикасен. Единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ! Тракторот LOVOL 904 е дизајниран за најефикасна и

Details

Prodavam skuter ,,key way,, 50cc vo ne ispravna sostojba so dokumenti

Prodavam skuter ,,key way,, 50cc vo ne ispravna sostojba so dokumenti 070257721

15,000 ден
Details

Се продава вакумска пумпа

Се продава вакумска пумпа, цена по договор 070205805

ден
Details

TRAKTOR LOVOL 254

ТРАКТОР LOVOL 254  –  Ефикасен, Компактен, Економичен. Единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ! Тракторот LOVOL 254 е дизајниран за најефикасна и

Details

Samsung Galaxy A34 5G – NEOTPAKOVAN

Samsung Galaxy A34 5G – NEOTPAKOVAN Prodavam Samsung Galaxy A34 5G neotpakovan nikogash ne e koristen so garancija na staklo

Details

Novi Elektricni traktori 25ks so Litium baterii

Novi Elektricni traktori 25ks so Litium baterii, so moznost za razlicni dodatoci priklucoci, idealni za rabota vo plastenici ili na

Details

Ваги за пазари, маркети, магацини

Ваги за пазари, маркети, магацини Дигиталните ваги од фирмата DIGI TERAOKA SEIKO се идеални за пазари, маркети, големо-продажни магацини и

денвкупна цена
Details

Се ПОДАРУВААТ мали кученца

Се ПОДАРУВААТ мали кученца Подарувам 7 мали кученца од две легла. Мајките им се Загарици или микс од оваа раса,

ден
Details

Tinktura od div luk sremus

Tinktura od div luk sremus 071307211

500 ден
Details

Izdavam del od kuka so cetiri prostorii kopatilo i dvor vo nas.Hipodrom.. tel 070 266 197

Izdavam del od kuka so cetiri prostorii kopatilo i dvor vo nas.Hipodrom.. tel 070 266 197

5,000 ден
Details