Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Се продава нива

Се продава нива Се продава нива на патот Богданци Гевгелија од десна страна ,вкупна површина 3 декара . 075267736

300 ден
Details

Се продава цистерна 3,5 тони само за вода

Се продава цистерна 3,5 тони само за вода Се продава цистерна за вода од 3,5 тони, со камионска осовина, и

60,000 ден
Details

Rakija od krusa / Ракија од круша

Rakija od krusa Продавам ракија од круши 52 степени Чиста Контакт 07566502

200 ден
Details

KOMPIROSEALKA DVOREDNA AGROKUN

KOMPIROSEALKA DVOREDNA AGROKUN ↘ Дворедни  Компиросеалки од добро познатиот и реномиран бренд АГРОКУН ↘ Технички спецификации за компиросеалка:  Ширина на

Details

TRAKTOR LOVOL 604

ТРАКТОР LOVOL 604  –  Моќен, Современ, Економичен Единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ! Тракторот LOVOL 604 е дизајниран за најефикасна и

Details

Prodavam prasinja

Prodavam prasinja Tovenicite se hraneti so domasna hrana za svoja potreba. 078392367

180 ден
Details

Prodavam Jacmen tritekale oves

Prodavam Jacmen tritekale oves Јачмен пролетен 14д.кг барун 14д.кг. овес 25д . тритекале 20 д. 078392367

ден
Details

BATERISKA GRBNA PRSKALKA / OKAY

BATERISKA GRBNA PRSKALKA / OKAY Електрични грбни прскалки од добро познатиот и реномиран бренд OKAY  Цена: 2200 денари БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Details

BENZINSKI PERAC POD VISOK PRITISOK / OKAY / VAP

BENZINSKI PERAC POD VISOK PRITISOK / OKAY / VAP ➡ Професионален бензински перач под висок притисок од добро познатиот бренд

Details

ATV ODES VOZILO ZA SITE TERENI / CETIRICIKLI

ATV ODES VOZILO ZA SITE TERENI Четирицикли од америчкиот бренд ODES, моќни повеќенаменски возила за сите терени, корисни од изгрејсонце

Details