Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Domasno Vino od Kapini i Visnovka

Vino od Kapini Prodavame Vkusno, Domasno Vino od Kapini – 350 den. Vo stakleno sise od 0.75l. i Domasna Visnovka

350.40 ден
Details

Се продава Ној

Се продава Ној мажјак цена по договор

Details

Prasinja

Prasinja 24-30 kg 170 den Prasinja 40-50kg 160 den

170 ден
Details

Домашни јајца една табла

Домашни јајца, една табла 390ден.

390 ден
Details
Details

Brahma black

Brahma black Se prodavat brahma kokoski brahma crna 2+1 vozrasni brahma light petel pilinja 3-4 meseci 3 se crni 3

Details

Продажба на домашни јајца и препелици

Продажба на домашни јајца и препелици Кој пробал домашно јајце си знае што е добро и вкусно 🥚🐣🐥🐤. Не е

13 ден
Details

Половни цевки

Продавам половни цевки должина 5метри широчина дваипол цола

ден
Details

Se prodavàat cisteni OREVI I LESNICI. Теl.za kontakt 072214129

Se prodavàat cisteni OREVI I LESNICI. Теl.za kontakt 072214129

550 ден
Details
Details