Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

se prodava zelka 50 do 60 tona. golemina od 4 do 6kg

se prodava zelka 50 do 60 tona. golemina od 4 do 6kg zelka

Details

PCENKA

PCENKA Se prodava pcenka 200 toni. Cena po dogovor. 072268544

Details

Застава

Застава Се продава Застава Пикап бензин 2000 година сменети јабучици, зглобови, летва и 4 нови гуми. Цена 1000 евра Контакт

60,000 ден
Details

Kosten demir hisarski

Kosten Cena 80 kilo za pogolema kolicina druga Cena prakam I po kargo

80 ден
Details

Се изнајмуваат безбедносни бариери за настани

Се изнајмуваат безбедносни бариери за настани +38978311121 l1nkteam1337@gmail.com

180 ден 310 ден
Details

Безбедносни столпчиња за одредување траса или оградување на простор за канцеларии, банки или настани.

Безбедносни столпчиња Контролни безбедносни столбови за спроведување и обележување простор со подвижна лента од 2 метри Моментално поседуваме само со

2,200 ден 2,500 ден
Details

Овошни садници

Овошни садници

11,111 денвкупна цена
Details

Med

Med od selo malo ilino…. demir hisarsko…od planinski cist predel ikinska planina

600 ден
Details

Pravosmukalka

Se prodava pravosmukalka 1800W Cena 2500 den

2,500 ден
Details

Brana

Se prodava Brana Cena 2500 den Mob. 076-684-780

12,000 ден
Details