Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

свинска маст

Свинска маст +389 784 835 20

80 денвкупна цена
Details

Опинци гумени

Опинци гумени Гумени опинци од марката Тигар -Србија ,Изработени од високо квалитетна гума,каландиран ѓон и памучна постава. Ги имаме сите

500,490 ден
Details

bmw 525.d 2004.god dve isti

bmw 525.d 2004.god Dve isti edno se prodava po izbor moze zamena so stoka

4,600 денвкупна цена
Details

Guskina mast ( loj od guska )

Guskina mast ( loj od guska ) 070514320

700 ден
Details

Gumeni traki lenti

Gumeni traki lenti 500denari metro 65 sm sirina mazni 80sm sirina so rebro

500 ден
Details

Prodavam lesnici

Prodavam lesnici

130 ден
Details

prodavam kamion 508

prodavam kamion kamion 407 so motor 508 se vozi so b kategoria moze zamena so kravi telinja kamionot e vo

2,500 ден
Details

Ореви лешници

Ореви лешници Се продаваат некршени ореви и лешници. Цена по договор. Тел.072 245 223 Кичево.

ден
Details

Prasinja

Prasinja 28-35kg

170 ден
Details

Se prodava zelka cena po dogovor

Se prodava zelka cena po dogovor 078/377-323

ден
Details