Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Oranzeria

Oranzeria Se prodava Info tel 070676990  

ден
Details

Се продава детелина мешана со трава

Се продава детелина, прв откос мешана со трава.  

Details

Se prodava kucce od sortata Karaman.

Se prodava kucce od sortata Karaman .Kucceto e staro 5 godini i e dobro odgledano no poradi nemozznost za ccuvanje

Details

Dzambo vrekji sekakov vid i dimenzija

Dzambo vrekji sekakov vid i dimenzija 070211537

Details

ПРОДАВАМ МАЛИ ПИЛИЊА, ШАТКИ И ПЕТЛИ

Продавам пилиња, шатки и петли Цена по договор тел за контакт 076/240-953    Зоран  после 16 часот

Details

Кожно седло

Кожно седло Се продава кожно седло за коњ во Прилеп. 078 235 978

Details

Se prodavat 2 kravi 2 junici cena po dogovor.

Se prodavat 2 kravi 2 junici Se prodavat 2 Kravi i 2 junici cena  po dogovor kontakt br 078 276

4,000 ден
Details

Се продаваат инкубатори

  Се продаваат инкубатори Тел 072 600 844 Се продаваат нови инкубатори фулл автоматски инкубаторите имаат полуавтоматско надополнување на вода(односно

Details

Se prodavat smokvi sadnici

Se prodavat smokvi sadnici Испраќам по карго     Se prodavat smokvi sadnici, smokvite se sadat vo sekoe vreme, se

200 денвкупна цена
Details

Јариња

Јариња Крива Паланка Узем — Јаре жива мера 200 денари килограм — 078 750 460

200 ден
Details