Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Безбедносни столпчиња за одредување траса или оградување на простор за канцеларии, банки или настани.

Безбедносни столпчиња Контролни безбедносни столбови за спроведување и обележување простор со подвижна лента од 2 метри Моментално поседуваме само со

2,200 ден 2,500 ден
Details

Овошни садници

Овошни садници

11,111 денвкупна цена
Details

Med

Med od selo malo ilino…. demir hisarsko…od planinski cist predel ikinska planina

600 ден
Details

Pravosmukalka

Se prodava pravosmukalka 1800W Cena 2500 den

2,500 ден
Details

Brana

Se prodava Brana Cena 2500 den Mob. 076-684-780

12,000 ден
Details

Petli

Dva mladi petli sega raspeani.Moze i zamena za eden Amrok petel

1,600 ден
Details

Svinja

Svinja Se prodava edno, po vas izbor okolu 150 kg

180 ден 181 ден
Details

Trokrilna Brana

Se prodava trokrilna brana

12,000 ден
Details

Pravosmukalka

Pravosmukalka 1800W

2,500 ден
Details

Pcenka 7,5 tona, kocani

Se prodava pcenka 140 vreki, okolu 7,5 tona, Kocani 078309074 Sase

Details