Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

PLUG VISOK/NIZOK KLIRENS TURAN TARIM

PLUG VISOK/NIZOK KLIRENS TURAN TARIM НАЈК ПРОМ ви нуди плугови од сите димензии од турскиот производител TURAN TARIM кој се

Details

ROTACIONI KOSACKI SO KARDAN METKARSAN

ROTACIONI KOSACKI SO KARDAN METKARSAN ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ РОТАЦИОНИ КОСАЧКИ од Турскиот бренд МЕТКАРСАН  Достапни: Работна зафатнина 145cm со церада Работна

Details

TRAKTOR LOVOL 1104 – Moken, Sovremen, Efikasen

TRAKTOR LOVOL 1104 Единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ! ТРАКТОР LOVOL 1104  –  Моќен, Современ, Ефикасен Тракторот LOVOL 1104 е дизајниран

Details

продавам магарешко млеко

Продавам магарешко млеко 1600ден. телефон 070221280 и 078221767

1,600 ден
Details

продавам прасиња 240ден

продавам прасиња 240ден продавсм домашни прасиња 240ден кило 070221280 и 078221766

240 ден
Details

Se prodavaat jajca od japonski potpoloski

Se prodavaat jajca od japonski potpoloski 075622298

ден
Details

Се продава семенски компир АГРИЈА цена 25 ден килограм, повеќе инфо на тел 070 624 428

Се продава семенски компир АГРИЈА цена 25 ден килограм, повеќе инфо на тел 070 624 428

25 ден
Details

Rakija

Rakija Se prodava rakija,mastika ekstra kvalitet 070 222 543

Details

Се продава бочно крило за наводнување

Се продава бочно крило за наводнување Се продаваат комплет две бочни крила со мотор, прскачи, цевки до 300 метри должина.

Details

Стари сорти на семиња

со цел да на луѓето на нашиот пазар им обезбеди здрава алтернатива на стари сорти на семиња по пристапни цени.

Details