Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

KOMBAJN LOVOL GM100

KOMBAJN LOVOL GM100 Единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ! LOVOL е најголем производител на земјоделска опрема во Кина. Производството на комбајни

Details

Se prodava domasni svinji

Se prodava domasni svinji 072571170

123 ден
Details

Se prodava plug 755nisko klinest

Se prodava plug 755nisko klinest zdrav prav ne iskriven moze proba cena po dogovor povise info 078 394 552

Details

Piper

Piper Se prodava seme za piper sorta kapija za ajvar. Zeta 500 g limenka Postal 500 g limenka Slonovo uvo

ден
Details
Details

Se prodava vepar

Se prodava vepar Selo Bucinci 072238875

ден
Details

Prodavam elektricni gralki

Prodavam elektricni grealki 2 parcinja 076854467

3,000 ден
Details

prodavam kuka nova so 400 kvadrati dvor vo volkovo nova 2023— 078288310

prodavam kuka nova so 400 kvadrati dvor vo volkovo nova 2023— 078288310

75,000 денper year
Details

TRAKTORSKI FREZI SO KARDAN AGROKUN

TRAKTORSKI FREZI SO KARDAN AGROKUN  Тракторски фрези од добро познатиот и реномиран бренд AGROKUN    Фреза Агрокун 120см Фреза Агрокун

Details

MEHANICKI SEALKI ZA PCENKA SO DEPOZITOR ZA GUBRE AGROKUN

MEHANICKI SEALKI ZA PCENKA SO DEPOZITOR ZA GUBRE AGROKUN ↘ Дворедни , троредни и четириредни механички сеалки за пченка со

Details