Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Transport Prevoz Selidbi

Transport Prevoz Selidbi Vrsime sekakov vid na prevoz i selidbi niz cela makedonija so poveke vidovi na vozila (more…)

899 ден
Details

KRIMLERI SETVOSPREMACI TRAJKOVIC

KRIMLERI SETVOSPREMACI TRAJKOVIC Најк Пром ви нуди високо квалитетни Сетвоспремачи (кримлери) од српскиот бренд Trajkovic  Достапни на залиха: Работна зафатнина

Details

MULCERI SO KARADAN AGROKUN

MULCERI SO KARADAN AGROKUN  Mулчери од добро познатиот и реномиран бренд AGROKUN  Мулчер Агрокун 140см Мулчер Агрокун 160см Мулчер Агрокун

Details

Kokoski

Kokoski Prodavam kokoski, od koi 52 kokoski i 4 petli. Stari se 14 meseci. Lice za kontakt – Goce 071293446

Details

KOMBAJN LOVOL GM100

KOMBAJN LOVOL GM100 Единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ! LOVOL е најголем производител на земјоделска опрема во Кина. Производството на комбајни

Details

Se prodava domasni svinji

Se prodava domasni svinji 072571170

123 ден
Details

Se prodava plug 755nisko klinest

Se prodava plug 755nisko klinest zdrav prav ne iskriven moze proba cena po dogovor povise info 078 394 552

Details

Piper

Piper Se prodava seme za piper sorta kapija za ajvar. Zeta 500 g limenka Postal 500 g limenka Slonovo uvo

ден
Details
Details