Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Продавам млин

Продавам млин со подесување од 0.5 до5  мм гранулација.Амерички лабараториски млин. Цена по договор. 076636420

Details

Pilinja

Pilinja Amrok Mix nesilki 078354596

70 ден
Details

Bullmastiff / Germanski ovcar mix

Bullmastiff / Germanski ovcar mix Се продава кученце од Булмастиф татко и Германски овчар мајка, На сликите ги има и

Details

Se prodavaat Pajki i Tele

Se prodavaat Pajki i Tele SE PRODAVAT PAJKI (NEMI) EXTRA KVALITET I SUPER CENA ZA PODETALNI INFORMACII NA TEL. BROJ

Details

Kokoški

Kokoški Se prodavaat 070 259 868

Details

Vino i Rakija

Vino i Rakija Prodavam sortno vino i rakija Temjanika 150 Rizling 100 Traminec 100 Vranec 100 Roze 80 Rakija zolta

100 ден
Details

Domasna rakija

Domasna rakija Domasna lozova zolta i bela rakija tri godisna ima i prepek 072 247 038

Details

Се продаваат Патки (Неми)

Се продаваат Пајки (неми) екстра квалитет за чување и за божиќните празници за повеќе информации на телефонскиот број 070 758

Details

Semenski kompir EVEREST

Semenski kompir EVEREST ЕВЕРЕСТ е исклучително високоприносна сорта на трпезни компири со големи клубени. Има овална форма на клубени со

Details

SE PRODAVAAT PATKI

SE PRODAVAAT PATKI Se prodavat patki (nemi) extra kvalitet za čuvanje ili za boziknite praznici, za poveke informacii na telefonskiot

Details