Петел.мк

logo transparent микјо

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

МОЈ ПРОФИЛ

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

ДОДАДИ ОГЛАС

ПРЕБАРАЈ ОГЛАСИ

Honda Accord 2014 god. 2.0 benzin, automatik, 122.000 km

Honda Accord Prodavam perfektno socuvana Honda Accord, 2.0 156 ks, automatik so sport mod i F1 menuvanje brzini, proizvedena 2014

14,500 ден
Details

Malinois,belgiski ovcar so chip i pasos 071591062

Malinois,belgiski ovcar so chip i pasos 071591062 071591062

123 ден
Details

Пелети

Пелети за греење 15кг вреќа. Телефонски број: 070 239 477 078 405 097  

370 ден 371 ден
вкупна цена
Details

Luk, Лук,

Luk, Лук, Домашен одгледан лук старо семе со вкус и мирис на лук. Имам околу 100 килограми цел за продажба.

250 ден
Details

Imt Se prodava

Imt Se prodava Imt 339 1997 godina ima skbrakajna moze da se prevede 070734514

ден
Details

Продавам млин

Продавам млин со подесување од 0.5 до5  мм гранулација.Амерички лабараториски млин. Цена по договор. 076636420

Details

Pilinja

Pilinja Amrok Mix nesilki 078354596

70 ден
Details

Bullmastiff / Germanski ovcar mix

Bullmastiff / Germanski ovcar mix Се продава кученце од Булмастиф татко и Германски овчар мајка, На сликите ги има и

Details

Se prodavaat Pajki i Tele

Se prodavaat Pajki i Tele SE PRODAVAT PAJKI (NEMI) EXTRA KVALITET I SUPER CENA ZA PODETALNI INFORMACII NA TEL. BROJ

Details

Kokoški

Kokoški Se prodavaat 070 259 868

Details